PHP Jet Framework

rychle, jednoduše, přímo, bezpečně, efektivně
čeština
Jak začít Dokumentace Ke stažení Kontakt Diskuze / Fórum Blog
Dokumentace

Poděkování

Člověk by se nikdy nic nenaučil a nepoznal, kdyby neměl možnost potkat řadu inspirativních lidí. A já měl to štěstí, že jsem jich opravdu řadu poznal.

Rád bych poděkoval všem minulým i současným kolegyním a kolegům. Nejen vývojářům, ale i různým manažerům, markeťákům, obchodníkům, designérům, ale i minulým zaměstnavatelům. A málem bych zapomněl učitelům! To by byla chyba! Prostě každému, kdo mě nějakým způsobem obohatil. Zpětnou vazbou (pozitivní i negativní), pohledem na věc, či příležitostí a v neposlední řadě zkušeností.

Velice děkuji všem, kteří se již jakkoliv zapojili do projektu. Velice si vážím každé nahlášené chyby a každé konstruktivní zpětné vazby a v neposlední řadě děkuji za rady s věcmi, kterým vy rozumíte lépe než já ;-)

Všem vám děkuji!

Ale přece jen si dovolím z toho obrovského zástupu lidí (snad ostatní prominou) jedno jméno vypíchnout - Honza Egert. Je to člověk, který mě vždy dokázal překvapit svou inteligencí, pohledem na věc a opravdu dobrými nápady. Opravdu velice dobrý odborník, inspirativní člověk a mám tu čest že i můj kamarád. Díky, Honzo!

Předchozí kapitola
Instalace
Další kapitola
Základní uspořádání a výchozí adresářová struktura